Windows Vista Ultimate

Tam Sürüm Programlar ve Tanıtımları

Moderatörler: mbugdayci, Uzm@N

Windows Vista Ultimate

Mesajgönderen osmansariyar tarih Pzt Mar 24, 2008 3:29 pm

Windows Vista Ultimate

Resim

Bugün ve gelecek için işletmenizi tanımlayıcı seçim

Eğlence ve üretkenlik açısından en fazlasına sahip olmak istediğinizde Windows Vista Ultimate sürümünü tercih edin. Windows Vista'nın bu sürümü gelişmiş ve iş odaklı bir altyapı, mobil üretkenlik ve ev ortamında eşsiz bir dijital eğlence deneyimini bir arada sunar.

Windows Vista Ultimate, Windows Vista Home Premium sürümünde bulunan Windows Media Center, yüksek tanımlı video desteğiyle Windows Movie Maker ve Windows DVD Maker gibi tüm özellikleri içerir. Bunun yanı sıra, Windows Vista Business sürümünde bulunan işletme ağı, merkezi yönetim araçları ve gelişmiş sistem yedekleme gibi özellikleri de sunar. Üstelik, Windows Vista Ultimate sürümünde Windows Vista'yı tümüyle yeni bir güvenilebilirlik düzeyine taşıyan tüm yeni güvenlik ve veri koruması özellikleri de vardır.

Ayrıca, Windows Vista Ultimate sürümü Windows Vista'daki Windows Tablet ve Dokunmatik Aygıt Teknolojisi, Windows SideShow, Windows Mobility Center ve diğer yeni ve gelişmiş hareketlilik özelliklerinin tümünü destekler.

Bilgisayarınızın iş, seyahat ve eğlence ile ilgili tüm gereksinimlerinizi karşılamasını veya yalnızca en iyisine sahip olmak istiyorsanız, Windows Vista Ultimate kuşkusuz sizin için en uygun sürümdür.
Alçaklardan Baktım Ben Bu Dünyaya

Forum Kurallarını Mutlaka Okuyunuz...
Kullanıcı avatarı
osmansariyar
Moderatör

Re: Windows Vista Ultimate

Mesajgönderen mbugdayci tarih Cum Mar 28, 2008 2:43 pm

Vista işletim sistemi iyi donanımla gerçekten çok iyi çalışıyor. Performansı mkemmel denilebilir ama dediğim gibi iyi donanımla. XP çalışan 512 ramlı düşük işlemcili bir bilgisayara kurulursa işkence gibi gelebilir. XP yi celeron 1.7 ve 256 ramda çalıştırmak gibi :)
Türk demek Türkçe demek!
Kullanıcı avatarı
mbugdayci
Moderatör

Re: Windows Vista Ultimate

Mesajgönderen Uzm@N tarih Pzr Mar 30, 2008 5:47 pm

mbugdayci kardeşime katılıyorum.En azından bu işletim sistemini tanıtırken birde minimum kullanılabilecek makine özelliklerinide yazsaydın daha iyi olurdu diye düşünüyorum.Ama konu yinede güzel. :roll:
Vatan namustur,
Vatan şereftir,
Vatan korunacak tek hedeftir.

Vatan sevdadır,
Vatan aşktır,
Vatan için fedakarlık bir başkadır.

Vatan candır,
Vatan kandır,
Vatana sahip çıkmak imandandır.
Kullanıcı avatarı
Uzm@N
Moderatör